Посрещаме Италия по пътя към световното в Катар след 1:3 на старта срещу Швейцария

Спорт
26.03.2021 | 15:17 ч.

Италия е следващият съперник на българския национален отбор по футбол в група "С" на квалификациите в зона "Европа" за световното първенство в Катар през 2022 година.

На старта на квалификациите българските футболисти паднаха в София снощи с 1:3 от Швейцария.

Гостите показа швейцарската точност в рамките на по-малко от десет минути в началото на първото полувреме - голове в 7-а, 10-а и 13-а минута. Можеха да вкарат и още.

Почетното попадение за България, водена от новия треньор Ясен Петров, вкара Кирил Десподов веднага след почивката.

Тимът на Италия пък би снощи с 2:0 у дома Северна Ирландия.

Срещата между България и Италия е на 28 март - неделя, от 21:45 часа на Националния стадион "Васил Левски" в София.

Припомняме, че в 03:00 часа на 28 март България преминава към лятното часово време и трябва да преместим стрелките с час напред.

В нашата група по пътя към световните финали по футбол в Катар е още отборът на Литва.

Коментарите след загубата от Швейцария в мрежите са много - повечето негативни. Но - това е ситуацията. Разликата между България и другите - е много голяма...

Сайтът използва „бисквитки“, за да оптимизира навигацията Ви в интернет.